یک باغ زیبا از گلها

می توانید باغ گل های خود را به جذابیت محله تبدیل کنید. به عنوان یک باغبان ، دانستن نحوه بهبود آن می تواند تفاوت ایجاد کند. هرچه باغچه شما از سلامت بیشتری برخوردار باشد ، از زیبایی بیشتری برخوردار است. معمولاً یک باغ زیبا و زیبا یک باغ سالم خواهد بود.

در اینجا روش های ساده ای وجود دارد که باعث می شود باغ گل شما برای محتوای قلب باغبانی شما شکوفا شود:

1- موارد ضروری همیشه باید مورد توجه جدی قرار گیرند.

درست مثل هر کار باغبانی ، یک باغ گل نیز باید از آب ، نور و خاک حاصلخیز کافی برخوردار باشد. فقدان یکی از این ملزومات باغبانی تقریباً تهیه بستر مرگ گل باغ شماست.

در زمان طلسم خشک ، باغ گلها را بیشتر آبیاری کنید. همچنین اطمینان حاصل کراسولا کنید که پیازهای گل را به اندازه کافی عمیق کاشته اید تا فضای کافی برای ریشه دهی فراهم شود.

2. گیاهان چند ساله را با یک ساله مخلوط کنید.

پیازهای گل چند ساله نیازی به کاشت مجدد نیستند زیرا چندین سال رشد می کنند و شکوفا می شوند در حالی که گیاهان یک ساله فقط یک فصل رشد می کنند و شکوفا می شوند. مخلوط کردن چند گیاه چند ساله با گیاهان یک ساله تضمین می کند که نمایش با باغ شما ادامه یابد.

3. بن بست برای تشویق شکوفه های بیشتر.

Deadheading به سادگی پس از پژمردن گل سر آن را جدا می کند. این باعث رشد بیشتر گیاه و تولید گل بیشتر می شود. فقط اطمینان حاصل کنید که بن بست موجود در باغ را دور نیندازید یا اینکه کپک زده و سایر بیماری های گیاه به گیاهان شما حمله کند.

4. اشکالات خوب را از اشکالات بد بشناسید.

آیا می دانید بیشتر حشرات باغی بیشتر از ضرر آسیب می رسانند؟ پروانه ها ، مگس ها ، سوسک ها و زنبورها به عنوان گرده افشان شناخته می شوند. آنها گیاهان را از طریق انتقال غیر عمدی گرده از یک گیاه به گیاه دیگر بارور می کنند. و 80٪ گیاهان گلدار برای بقا به آنها اعتماد می کنند.

به نظر شما چرا گلها آنقدر خوش رنگ و زیبا هستند؟ شرط می بندم شما فکر کردید این کار باعث شده انسانها به آنها علاقه بیشتری نشان دهند؟ این در واقع برای فریب حشرات بیشتر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *