SEO و میزبانی وب چگونه با هم ارتباط دارند؟

می بینید این روند کجاست؟ برای کسی ، شاید یکی دیگر از گفته های فوق واقع بینانه باشد. نه به اکثریت قریب به اتفاق ، اما بعضی از مردم چنین احساسی دارند. مهم نیست که چه مورد یا خدمتی وجود دارد که همیشه ناراضی باشد. احتمالاً تا به حال در مورد شرکتی با 100٪ رضایت مشتری (خارج از اصطلاحات بازاریابی شخصی) چیزی شنیده اید؟ من نداشته ام

برچسب های متا). تنها متا تگ واقعاً مهم ، برچسب توضیحات است. اگر این حرف را بزنید ، ممکن است بشنوید که مردم در مورد کلمات کلیدی متا و مانند آن صحبت می کنند ، وقتی آنها صحبت می کنند هرکسی اجازه دارد شروع به تنظیم آنها کند ، با ادب سر تکان می دهند. کلمات کلیدی متا برای همیشه مهم نبوده اند.

مطالعه و تمرین سئو برای من بسیار خوب بوده است. پنج سال پیش ، هرگز خواب سئو   نمی دیدم که مطالعه من در زمینه بهینه سازی منجر به سبک زندگی اینترنت شود. من به خوبی از مشتری هایم مراقبت می کنم و گاهی اوقات کمی فراتر از آنچه برخی ممکن است در مورد وظیفه انجام دهند ، پیش می روم. من مشتریانی دارم که هزینه خدمات من را به خوبی پرداخت می کنند و نشان می دهند که آنها نگران پیشنهاد من هستند. در نتیجه کارهایی که انجام داده ام ، از تکرار شگفت انگیز تجارت و وفاداری مشتری لذت بردم. تجارت ارجاعی بهترین مشارکت در تجارت است زیرا عناوین بازی واقعاً شامل آمادگی یا زمان و تلاش زیادی نیست. شما می دانید که وقتی آنها می آیند ، به دلیل بررسی مسیر شما ، افراد مرتبط می خواهند گزارش شما را انجام دهند. تجارت فوق العاده ای است

بهینه سازی موتور جستجو به سادگی تلاشی است برای دستیابی به صفحات در سایت خود برای قرار دادن لیست های طبیعی یا ارگانیک با سیاره بالا در موتورهای جستجوی مختلف با بزرگترین گوگل ، یاهو و MSN. اتخاذ این روش برای تبلیغات نیاز به برنامه ریزی ، صبر و تلاش زیادی دارد. متأسفانه ، بسیاری از افراد هنگام انتخاب جزئیات دامنه خود ، با پا اشتباه وارد می شوند.

عنوان های عنوان حیاتی هستند: اکثر موتورها وزن فوق العاده ای به برچسب های عنوان شما می دهند. اینها عباراتی هستند که در اوج هر صفحه وب سایت نشان داده می شوند. بنابراین ، شخصی را به ایجاد کلمات برچسب آبدار و دقیق بنویسید. از کلمات و عباراتی استفاده کنید که به احتمال زیاد افراد در جستجوی هر شغل مورد استفاده قرار می گیرند. بازتاب آنچه در واقع است در انتها صفحه وب را انتخاب می کنید.

از شرکت Seo نخواهید که سایت آنلاین را بهینه کند و پس از آن انتظار دارید که راهنمایی Pay-Per-Click (PPC) را ارائه دهد. اگر نمی توانید به تنهایی از عهده PPC برآیید ، کارشناسان پول نقد.

شما نمی خواهید هر صفحه را پر کنید اجازه دهید کار روی هر کلمه کلیدی مورد نظر شما شروع شود. این به سادگی ارتباط سایت شما را کمرنگ می کند و خوانایی را کاهش می دهد. از نویسنده SEO خود بپرسید چه تعداد کلمات کلیدی احتمالاً هدف قرار دادن هر صفحه را توصیه می کند. امیدوارم که آنها به طور متوسط ​​3 ، ترجیحاً 2 پیشنهاد نکنند. کسب و کارها 2 عبارت کلمه کلیدی در هر صفحه دارند ، می توانید از آنها استفاده کنید بدون اینکه بر خوانایی آنها تأثیر بگذارد.

به خود لطف کنید و برچسب های عنوان را برای کلمات جستجو در دسترس قرار دهید ، نه نام شرکت طولانی خود را. فقط در صورت کوتاه بودن و مفید بودن ، ناشی از درک نزدیکی و چگالی برچسب عنوان است.